Navicms - wszystko dla dzieci

 

Teraz możesz łatwo i szybko dodawać galerie zdjęciowe ze swoimi dziećmi i ich zabawkami. Możesz też tworzyć wiele kategorii i przypisywać do nich fotografie dla dzieci.

 
listopad
29 '17

Nietypowe zabawy z farbami

Paulina

Paulina

Długie, jesienne wieczory sprawiają, że dzieci się nudzą. Wie to każdy rodzic i każdy rodzic zadaje sobie pytanie, jaką nową zabawę wymyślić dla swojej pociechy, która najchętniej spędzałaby długie godziny przed telewizorem bądź ekranem komputera. W rozwiązaniu takiego problemu może z bardzo dobrym efektem pomóc sklep plastyczny! 
Dzieciaki uwielbiają malować. Zwłaszcza kiedy za oknem szybko robi się ciemno, a w ciągu dnia często jest szaro i ponuro. Aby przełamać tę aurę, najlepiej sięgnąć po kolorowe farby. W tym momencie pewnie myślisz, że dla Twojej pociechy klasyczne farby to już nuda? 
A co powiesz na farby do malowania palcami?
Twoje dziecko pewnie lubi się trochę pobrudzić, pozwól mu na odrobinę szaleństwa, rozłóż na stole lub podłodze duży karton i zobacz, co się stanie. Najmłodsi są dużo bardziej zainteresowani malowaniem za pomocą własnych rąk niż przy użyciu pędzelka. To dużo ciekawsze i nie trzeba być wielkim malarzem, żeby stworzyć bardzo ciekawe dzieło przy pomocy własnych paluszków.  Farby takie kupisz na stronie: http://www.e-plastyczny.pl/farby/do-malowania-palcami
Koniecznie sprawdźcie też, jakie wspaniałe możliwości dadzą Wam farby do malowania twarzy. Możesz za ich pomocą zmienić swoje dziecko w ulubioną postać z bajki lub superbohatera! A będzie jeszcze bardziej szczęśliwe, jeśli odwdzięczysz mu się tym samym i pozwolisz czasem na swojej twarzy stworzyć nietypowy makijaż. 
Możesz wykorzystać te pomysły również podczas imprez urodzinowych dla najmłodszych, szkolnych zabaw, możliwości jest nieskończenie wiele. Takie farby sprawią, że Twoje dziecko pokocha malowanie, będzie rozwijać swoją kreatywność i wyobraźnię, a być może się dla Ciebie również okażą się ulubioną formą spędzania czasu ze swoją pociechą.

sklep plastyczny
farby do malowania palcami
farby do malowania twarzy

frazy kluczowe: sklep plastyczny, farby do malowania palcami, farby do malowania twarzy


 

Warto zobaczyć

Dzieci, Zabawa, Zabawki, Przedszkole, Adwokat, Elektronika, Farby do malowania palcami

Piszą na tym blogu

Paulina, Ola

Archiwum

Listopad 2017, Sierpień 2017, Lipiec 2017, Kwiecień 2017, Październik 2016, Maj 2016, Kwiecień 2016