Navicms - wszystko dla dzieci

 

Teraz możesz łatwo i szybko dodawać galerie zdjęciowe ze swoimi dziećmi i ich zabawkami. Możesz też tworzyć wiele kategorii i przypisywać do nich fotografie dla dzieci.

 
sierpień
11 '17

Jak wybrać przedszkole dla dziecka, by zapewnić mu

Jak wybrać przedszkole dla dziecka, by zapewnić mu

(...) Posiadanie dzieci to wspaniała sprawa, obserwowanie jak rosną, jak rozwijają się, jak uczą się nowych rzeczy i poznają świat dzień po dniu. Tyle, że dziecko to oczywiście też spory obowiązek i nigdy nie można go zaniedbywać. Decydując się na latorośl trzeba być świadomym tego, że jego wychowanie to bardzo trudna (...)

Artykuły: dzieci, nauka, przedszkole, zabawa, zabawki

 
lipiec
06 '17

Bieganie z dzieckiem i zegarek z pulsometrem

Bieganie z dzieckiem i zegarek z pulsometrem

(...) Regularne uprawianie sportu jest bardzo ważne, praktycznie na każdym etapie życia, niezależnie od tego, czy jesteśmy młodzi czy starzy. Pozwala to nie tylko czuć się o wiele lepiej i dbać o swoją formę, ale także zadbać o swoje zdrowie, co jest swoistą profilaktyką przeciwko wielu chorobom. Zanim weźmiemy się jednak za taką aktywność, trzeba zdecydować jaką dyscyplinę będziemy uprawiać - także od najmłodszych lat życia. Warto zainteresować się na początek bieganiem, które jest praktycznie podstawową aktywnością ludzi. Ważne jest też to, że regularnie bieganie (...)

Artykuły: dzieci, zabawa, zabawki

 
kwiecień
04 '17

W procesie warto skorzystać z prawnika

W procesie warto skorzystać z prawnika

(...) Dolny Śląsk jest jednym z regionów o najwyższym wskaźniku rozwodów w Polsce. Kiedy mieszkamy w tym województwie i dojdzie już do takiej przykrej sytuacji, warto zadbać aby naszą sprawę przeprowadziła najlepsza wrocławska kancelaria prawna. Zdecydowanie najlepsza prawna opieka i najwięcej firm (...)

Artykuły: adwokat, dzieci, prawnik, rozwód, zabawa, zabawki

 
październik
17 '16

Co robią dzieci w przedszkolu?

Co robią dzieci w przedszkolu?

(...) Dzieci w przedszkolu spędzają dość dużo czasu. Nie zawsze jednak dokładnie wiemy, co nasze pociechy mają w planie dnia, a same dzieci nie chcą zbyt chętnie tego relacjonować. Stąd też pytanie - jak dzieci spędzają czas w przedszkolu? Aby uzyskać odpowiedź zapraszam do przeczytania artykułu.Bardzo często rodzice chcą uzyskać od opiekunów szczegółowy plan zajęć. Nie zawsze jest to jednak możliwe, ale przedszkolanki starają się choć częściowo przybliżyć to (...)

Artykuły: dzieci, przedszkole, zabawa, zabawki

 
maj
04 '16

Jak wybrać najlepsze meble do pokoju dziecka

Jak wybrać najlepsze meble do pokoju dziecka

(...) Jak można się przekonać, jest mnóstwo różnych gotowych projektów aranżacji wnętrz. Jednak nierzadko zdarza się, że przedstawione koncepcje nie spełniają oczekiwań w określonym przypadku. Szczególnie zaś może się tak zdarzyć wtedy, gdy urządza się pokój dziecka. Pokój ten bowiem powinien przede wszystkim odpowiadać potrzebom malca, zarówno pod względem doboru mebli do wieku, jak i do upodobań kolorystycznych, czy biorąc pod uwagę zainteresowania chłopca lub dziewczynki. Gdzie kupić solidne łóżka? W związku z tym rodzice bardzo często zastanawiają się gdzie kupić solidne (...)

Artykuły: dzieci, zabawa, zabawki

 
kwiecień
28 '16

Zegarek na każdą okazję

Zegarek na każdą okazję

(...) jest obecny w kulturze, czy też świadczy o elegancji. Wiele osób jest w stanie zapłacić za ten kawałek metalu sporo pieniędzy, ponieważ jego ręczne wytworzenie wymaga niebywałej precyzji. Typy zegarków możemy podzielić ze względu na mechanizm odpowiedzialny za odliczanie czasu. Może to być zegarek mechaniczny, kwarcowy lub najzwyklejszy (...)

Artykuły: dzieci, elektronika, zabawa, zabawki, zegarek

 
kwiecień
28 '16

Jak zorganizować urodziny dla dziecka?

Jak zorganizować urodziny dla dziecka?

(...) Wszystkie dzieci uwielbiają się bawić, dlatego należy dać im taką możliwość. Tym bardziej, jeśli maluch już niedługo obchodzi urodziny. To wtedy powinniśmy przygotować dla niego wspaniałe urodziny dla dzieci. Nasza pociecha na pewno będzie zachwycona, a impreza będzie dla (...)

Artykuły: dzieci, imprezy, urodziny, zabawa, zabawki